Reklamı Kapat

ODA BAŞKANLARINDAN BÜYÜKKILIÇ'A ZİYARET

ODA BAŞKANLARINDAN BÜYÜKKILIÇ'A ZİYARET

(KHG)-Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ile Oto Sanatkârlar Odası, Lokantacılar Odası, Bünyan Şoförler Odası, Bünyan Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanları, başkan vekilleri ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Esnafların ve sivil toplum kuruluşlarının yanında olan esnaf dostu başkan olarak nitelendirilen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, her fırsatta esnaflarla bir araya gelmeye, talep ve önerilerini bizzat dinlemeye devam ediyor.

Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ile birlikte Oto Sanatkârlar Odası, Lokantacılar Odası, Bünyan Şoförler Odası, Bünyan Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanları, başkan vekilleri ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan kalabalık heyeti ağırladı.

Büyükşehir Başkanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarette, esnaf temsilcileri olan oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Büyükkılıç’a kendilerini tanıttı. 

Ahi ahlakı ile ahlaklanmış esnafları bağrında barındıran bir kültürü taşıdıklarını belirten Büyükkılıç, ziyarette yaptığı konuşmada, “Esnafın derdi, bizim derdimizdir. Allah birliğinizi beraberliğinizi bozmasın. Biz de başkanlıktan öte ağabeyiniz, kardeşiniz olarak üzerimize ne düşüyorsa her zaman hazırız” dedi.

Kayseri Oto Sanatkârlar Odası Başkanı Şeyhi Odakır, “Melikgazi’de olduğunuz dönemden beri beraber çalışıyoruz. Sizlerden Allah razı olsun” diyerek, Bünyan oda başkanlarının taleplerini anlattı.

Oda başkanlarından oluşan 16 kişilik heyet tarafından günün anısına Başkan Büyükkılıç’a isminin yazısının dokunduğu minik Bünyan halısı hediye edilirken, ziyarette, Genel Sekreter Yardımcısı Bayar Özsoy da hazır bulundu.

PAYLAŞ
GÖNDER
×